TGB Motor - Play Different

TGB Motor Co., Ltd. je popredný taiwanský výrobca kvalitných štvorkoliek, ktoré sa úspešne vyvážajú na trhy v Európe, USA a do celého sveta. TGB Motor Co. má moderné R&D centrum s profesionálnym tímom, ktorý navrhuje a vyvíja nové ATV, motory a technológie.

Okrem výroby štvorkoliek, skútrov a motorov je TGB aj jedným z najväčších svetových výrobcov CVT prevodoviek, ktoré dodáva pre produkty značiek Piaggio, Peugeot, Moto Morini, Polaris, Aprilia, BMW a mnoho ďalších.

Hlavný slogan „Play Different“ naznačuje, že každý môže nájsť svôj vlastný spôsob, ako si užívať zážitok z jazdy, či práce pri používaní produktov TGB. 

TGB DEXTTER ATV

Všestrannosť, spoľahlivosť, ľahká ovládateľnosť a obratnosť sú hlavné črty pracovných štvorkoliek TGB určených aj na rekreačné účely. Tieto štvorkolky disponujú veľkou ťažnou silou, pohonom 4X4 s uzávierkou diferenciálu a nezávislým zavesením kolies. TGB štvorkolky ponúkajú vynikajúci pomer cena/výkon.

Na všetky nami ponúkané značky štvorkoliek a motocyklov poskytujeme záručný a pozáručný servis, rovnako i poradenstvo aj pre zvýhodnené financovanie.

Tešíme sa na vašu návštevu v našom showroome, kde si viete aj pozrieť vystavené štvorkolky a príslušenstvo k nim.

Aktuálne skladové zásoby