Segway - líder v terénnej mobilite

Spoločnosť Segway Technology Co., Ltd., ktorú založil Dean Kamen v USA v roku 1999,  je inovatívny výrobca produktov na prepravu, zábavu i prácu. Portfólio obsahuje: šporotvé i úžitkové štvorkolky, úžitkové vozidlá a pod.

Segway Powersports má množstvo vlastných patentovaných dizajnov vrátane hybridného pohonu, spaľovacích motorov, inteligentného systému IOV, či inovatívneho dizajnu. Jej cieľom je byť popredným poskytovateľom riešení terénnej mobility na štyroch kolesách.

Fugleman UT10 E

Robustne stavaný, silný, ľahko ovládateľný. Fugleman UT10 E dokáže pohodlne prepravovať ťažké náklady na záhrade, stavbe i v lese, ale s výkonným motorom hravo zvládne aj náročný terén a svižnú jazdu. Vďaka mobilnej aplikácii s chytrými funkciami máte všetko pod kontrolou. Fugleman vieme vybaviť aj zatvorenou kabínou s prídavným vykurovaním a množstvom príslušenstva.

Snarler AT 5

Robustná pracovná štvorkolka úplne novej generácie prichádza s jedným z najsilnejších motorov triedy 500 a množstvom moderných technológií. LED svetlá, výkonné kotúčové brzdy, vysoká spoľahlivosť a vynikajúce terénne schopnosti ju predurčujú ako univerzálny pracovný stroj pre mnoho oblastí. Je to naša cenovo najdostupnejšia štvorkolka.

Snarler AT 6

S predĺženým podvozkom a v maximálnej možnej výbave ponúka verzia Limited veľa pohodlia a luxusu. K tomu dostatok výkonu a výnimočné schopnosti v teréne. Vďaka mobilnej aplikácii s chytrými funkciami máte všetko pod kontrolou. AT6 ponúkne plne nastaviteľné pruženie extreme performance, kolesá BEADLOCK a aj úložné priestory.

VILLAIN SX10 X

Najvýkonnejší motor štvorlkového sveta. Plne nastaviteľný podvozok so zdvihom 45 cm, mimoriadne pevný chróm-molybdénový rám, posilňovač riadenia, špičkové jazdné vlastnosti. Nič viac nepotrebujete. Villain SX10 X je továreň na adrenalín. Konektivita s mobilným zariadením je dostupná aj pri tomto modelovom rade.

Na všetky nami ponúkané značky štvorkoliek a motocyklov poskytujeme záručný a pozáručný servis, rovnako i poradenstvo aj pre zvýhodnené financovanie.

Tešíme sa na vašu návštevu v našom showroome, kde si viete aj pozrieť vystavené štvorkolky a príslušenstvo k nim.

Aktuálne skladové zásoby