LINHAI - viac ako 50 rokov overená kvalita

Spoločnosť LINHAI založená v roku 1956 má viac ako 50 ročnú históriu vo vývoji a výrobe malých vozidiel a štvorkoliek. LINHAI prevádzkuje výnimočné, štátom uznávané technologicko-vývojové centrum, špičkové a flexibilné výrobné linky, ako aj tímy hi-level skúsených odborných a technických pracovníkov.

Od svojho vzniku LINHAI postupne vyvinul rôzne typy dvojtaktných a štvortaktných benzínových a pomocných motorov, so zdvihovým objemom od 26 cm3 do 700 cm3. Medzi jej hlavné produkty patria špeciálne vozidlá ako ATV a UTV, motory na všeobecné použitie, mini benzínové generátory a pridružené malé elektrické stroje (čerpadlá, pneumatické hasiace prístroje. Portfólio dopĺňajú lesné stroje, záhradná technika, motocykle i elektrické bicykle.

LINHAI ATV DEXTTER

Úžitkové štvorkolky LINHAI

Štvorkolky značky LINHAI sú všestranné, uľahčia vám prácu s množstvom príslušenstva ktoré rozširujú ich možnosti. Tieto štvorkolky sa ľahko šoférujú a preto sa dajú použiť aj na zábavu. Značka LINHAI disponuje skvelým pomerom cena/výkon v základnej výbave ponúkajú ťažné zariadenie a naviják, nechýba ani možnosť pohonu všetkých kolies.

LINHAI UTV DEXTTER

LINHAI UTV

Moderné technológie a robustná konštrukcia to sú hlavne črty UTV od LINHAI. Nechýba kvalitné spracovanie a ťažkú drinu vie UTV LINHAI premeniť na zábavu vďaka skvelej ovládateľnosti. Plne automatickú prevodovku a elektronicky prepínateľný pohon 2WD/4WD a ložnú plochu využijete pri práci na farme, stavbe v lese alebo v záchranných zložkách.

Na všetky nami ponúkané značky štvorkoliek a motocyklov poskytujeme záručný a pozáručný servis, rovnako i poradenstvo aj pre zvýhodnené financovanie.

Tešíme sa na vašu návštevu v našom showroome, kde si viete aj pozrieť vystavené štvorkolky a príslušenstvo k nim.

Aktuálne skladové zásoby