Našou prvoradou prioritou je Vaša spokojnosť. Buďte si istí naším osobným a serióznym prístupom, rovnako ako odborným a profesionálnym servisom. Zastupujeme značky štvorkoliek STELS a GOES.

Prednosťou francúzskych štvorkoliek GOES / jednovalcový motor /je v prvom rade ich odolnosť, dlhá životnosť a priaznivá cena. Práve vďaka týmto vlastnostiam patrí medzi najobľúbenejšie štvorkolky vôbec. S našou štvorkolkou sa dostanete takmer všade kam si spomeniete. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a váhe tento pracovný stroj prejde hustým porastom a to aj vo veľmi náročnom kopcovitom teréne. Všetky štvorkolky sú vybavené zadným uzamykateľným diferenciálom, čo prináša možnosť pohodlnej a bezpečnej jazdy po ceste a spevnenej komunikácii a pri manipulácii na záhrade nerozrytý trávnik, v prípade že je odomknutý. Keď ho zamknete, máte naspäť vlastnosti správnej terénnej
štvorkolky.

Ruské štvorkolky STELS disponujú silnejším dvojvalcovým motorom. Začínajú od 650 cm 3. Vďaka dvom valcom má štvorkolka kultivovaný chod a oproti jednovalcovým motorom aj brutálnejší výkon. Pozrite si našu aktuálnu ponuku a príďte si vybrať zo širokej škály štvorkoliek.