Náš príbeh

Spoločnosť DEXTTER s.r.o. bola založená 14.01.2012 a už svojho vzniku poskytuje svoje služby zákazníkom hľadajúcim rýchly, spoľahlivý a vysoko odborný autoservis a pneuservis, ku ktorému sa postupne pridali služby predaja jazdených vozidiel, predaj štvorkoliek a asistenčné služby, či náhradné vozidlá.

Všetky služby sú realizované pravidelne školeným personálom s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti servisovania vozidiel a to za podpory veľkých partnerov ako sú ELIT SLOVAKIA s.r.o.,  PETERSON TECHNIK s.r.o., LeasePlan Slovakia, s.r.o., ALD Automotive s.r.o., organizačná zložka, ČSOB Leasing, a.s. a iných.

Od marca 2013, kedy sme podpísali Zmluvu o poskytovaní servisných a záručných služieb “Bosch Car Service”, je náš servis zaradený do siete autoservisov. Cieľom tejto siete i nášho servisu je zabezpečenie dlhodobo kvalitných servisných služieb, dodržiavanie štandardov poskytovaných služieb pod hlavičkou Bosch Car Service.

Spoľahlivé a odborné služby

VIDEO: S veľkou radosťou ? predstavujeme nové promo video o našich službách a prevádzkach DEXTTER s.r.o., Vonku sú ešte mínusové teploty a chladný ? vietor, vo videu je však krásny ☀ slnečný deň. Uhádnete❓ dátum, kedy sa toto video ? natáčalo?Posielajte svoje tipy do komentárov, kto trafí presný dátum dostane malý darček ?.

Uverejnil používateľ Dextter sro Nedeľa 10. februára 2019

 

 

Naši partneri a zákazníci