O nás

Spoločnosť DEXTTER s.r.o. bola založená 14.01.2012 a už svojho vzniku poskytuje svoje služby zákazníkom hľadajúcim rýchly, spoľahlivý a vysoko odborný autoservis a pneuservis, ku ktorému sa postupne pridali služby predaja jazdených vozidiel, predaj štvorkoliek a asistenčné služby, či náhradné vozidlá.

Všetky služby sú realizované pravidelne školeným personálom s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti servisovania vozidiel a to za podpory veľkých partnerov ako sú ELIT SLOVAKIA s.r.o.,  PETERSON TECHNIK s.r.o., LeasePlan Slovakia, s.r.o., ALD Automotive s.r.o., organizačná zložka, ČSOB Leasing, a.s. a iných.

Od marca 2013, kedy sme podpísali Zmluvu o poskytovaní servisných a záručných služieb “Bosch Car Service”, je náš servis zaradený do siete autoservisov. Cieľom tejto siete i nášho servisu je zabezpečenie dlhodobo kvalitných servisných služieb, dodržiavanie štandardov poskytovaných služieb pod hlavičkou Bosch Car Service.

Poisťovňa Allianz zaradila náš servis medzi 25 TOP ️servisov za rok 2020. Viac vo videu tu: https://youtu.be/9sJZHcZnOnQ

 

Facebook DEXTTER s.r.o.

Viac informácií o nás aj na našej Facebook stránke: 

Moldavská cesta 45 - hlavné sídlo

Moldavská cesta 45, - predaj / servis motoriek a štvorkoliek

Moldavská cesta 45, predaj vozidiel

Dopravná 12 - opravy a servis vozidiel, riešenie poistných udalostí

Naši partneri a zákazníci